PACMA, risk gruplarının ve hayvanların sağlığını korumak için belediye meclislerinden Noel’de havai fişek kullanılmamasını istiyor

O Çevre ile Hayvancı Parti (PACMA) Bu perşembe bir yaptı Arama -e İspanya genelindeki belediye binaları benimsetmeleri için miktar O havai fişek kullanımına izin vermeyin esnasında Noel Çünkü “hayvanları, çocukları, yaşlıları ve özel ihtiyaçları olan insanları olumsuz etkiliyor“.

Kuruluş şunu temin eder: “problemlihavai fişekler bu tarihlerde bu bir mesele “tekrarlayan“ve şunu belirtin”Yüksek sesler ve ani ışıklar, evcil ve vahşi hayvanlarda yüksek düzeyde stres yaratarak birçok durumda kayıplara, kazalara veya ölüme yol açan üzücü durumlara neden olur.“.

Alakalı haberler

Benzer şekilde PACMA, pirotekniklerin aynı zamanda bir yaşlıların ve çocukların sağlığı açısından riskyüksek sesler üretebileceğinden endişe herhangi biri işitme sorunları artı stres.

Eğitim savunucuları kapsayıcı ve saygılı kutlamalar herkesin içinde, İnsanlar ve hayvanlarTakvimde işaretlenen bu tarihlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir