PSC, Gimenells de Sánchez’in PP meclis üyesinin toplanması için yasal işlemleri inceliyor

Sözcüsü PSC, Elia Tortolerotaahhüt eğitimi aldıklarını doğruladı Kanuni işlem meclis üyesine karşı PP ile ilgili Gimenell’ler (Lleida) bir işlem yaptıktan sonra montaj yüzünü koyduğu yer Pedro Sanchez eski başkanın fotoğrafına Amerika Birleşik Devletleri, John F. KennedyÖlmeden önce.

Tortolero bu Pazartesi günü düzenlediği basın toplantısında şunları söyledi: “sınırlar ve burada hepsi aşıldı”hizmetleriyle iletişime geçtiklerini duyurmadan önce yasal popüler meclis üyesine karşı olası yasal önlemleri incelemek Roberto Martinez.

Martínez montaja şu sözlerle eşlik etti: ‘Bir rüya gördüm’ Ve ‘Umarım siz de aynı hedefe sahipsinizdir’.

Başkanı PP içinde Lleida, Xavier Palaumontajın sosyal ağda yayılmasını reddetti ‘X‘ve ifade özgürlüğünü savunduk’ “Demokratik ve barışçıl değerler çerçevesinde”.

Alakalı haberler

Bu hafta sonu da biliniyordu ki meclis üyesi arasında PP ile ilgili Gitmezserracin (Segovia), Laura del Rioprofiline bir mesaj gönderdi Facebook’ta hakaret Sánchez’e ve hak ettiğini garanti altına almak “Kafanın arkasına bir atış”.

PP kaynakları haber ajansına açıkladı Avrupa Basını zaten açmış olan işlemler bu olaylardan dolayı Martínez ve del Río’ya karşı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir